O nas

Nasze biuro TEMIDA Nieruchomości oferuje profesjonalne wsparcie w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości.

W naszej ofercie znajdziesz mieszkania, domy, lokale użytkowe, działki budowlane.

Jeśli poszukujesz wymarzonej nieruchomości, pomożemy Ci w rozpoznaniu rynku i znalezieniu idealnej oferty dla Ciebie.

W zakres naszych usług wchodzi:


Nasi klienci otrzymują wydajne i wysokiej jakości usługi.  Jesteśmy dumni z naszej reputacji w zakresie świadczenia niezawodnych i uczciwych usług.

Nasze usługi to ogromna pomoc zarówno dla właścicieli nieruchomości, jak i osób, które są zainteresowane kupnem lub wynajmem. Zajmujemy się dopełnianiem wielu formalności, a także czuwamy nad realizowanymi transakcjami. Pomagamy skompletować wymagane dokumenty i tłumaczymy zawiłości prawne. Współpracujemy również ze sprawdzonymi kancelariami notarialnymi i bankami, dzięki czemu możemy od razu skierować klientów w odpowiednie miejsce. Wspieramy najemców/nabywców i właścicieli na każdym etapie transakcji.

Pomoc naszych specjalistów sprawia, że proces wynajmu lub kupna-sprzedaży przebiega sprawniej. Właściciel nieruchomości nie musi samodzielnie przeprowadzać prezentacji, które pochłaniają ogromne ilości czasu. Często przed znalezieniem odpowiedniego najemcy lub kupca konieczne jest pokazanie domu, mieszkania lub lokalu nawet kilkudziesięciu różnym osobom. Nasi specjaliści pojawiają się na miejscu i pokazują nieruchomość, a także odpowiadają na wszelkie pytania z nią związane.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Bydgoszczy i okolicznych miejscowości.

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
14 1
Niepoprawny wynik