Sprzedaż domów – Bydgoszcz

Oferujemy profesjonalną sprzedaż domów. Bydgoszcz to jedno z wielu miast, w których działamy. Kierujemy naszą ofertę również do mieszkańców pobliskich miejscowości, którzy poszukują idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny. Nasze propozycje regularnie się zmieniają, co pozwala dobranie odpowiedniej opcji dla danego klienta.

Dlaczego warto postawić na sprzedaż domów z pomocą specjalisty?

Sprzedaż domów z pomocą specjalistów ma wiele zalet. Najważniejsze jest to, że nad całym procesem czuwa osoba z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. Największe korzyści płynące z usług specjalistów to:

  • pomoc w przygotowaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do sprzedaży,
  • prezentacja domów na sprzedaż – to wygodna opcja dla właściciela nieruchomości, który nie ma czasu, by samodzielnie prezentować dom potencjalnym nabywcom. Często przed znalezieniem kupca konieczne jest przeprowadzenie nawet kilkudziesięciu takich spotkań,
  • pomoc w dopełnieniu formalności i obecność na każdym etapie, także podczas wizyty u notariusza,
  • sprawdzanie nieruchomości przed zakupem – opcja ta jest korzystna przede wszystkim dla nabywców. Dzięki niej mogą być oni pewni, że nieruchomość jest zgodna z opisem. Specjalista sprawdza jej stan prawny i wykonuje wstępne oględziny, podczas których może zauważyć ewentualne problemy, jak np. grzyb czy uszkodzona konstrukcja dachu,
  • profesjonalne doradztwo – agencja nieruchomości służy wsparciem na każdym etapie transakcji. Specjaliści mogą wskazać, jakie kroki warto podjąć, by podnieść wartość danego budynku,
  • skuteczna reklama – jako biuro nieruchomości dysponujemy własną stroną internetową i dostępem do wielu innych portali, które pozwalają na skuteczniejsze promowanie ofert. Dzięki temu możliwe jest szybsze znalezienie potencjalnych kupców znacznie szybciej niż w sytuacji, gdy właściciel domu samodzielnie wstawia ogłoszenie,
  • dostęp do profesjonalnych zdjęć – szukanie potencjalnego nabywcy leży po stronie specjalistów. Z tego powodu dbamy o to, by w ogłoszeniu zostały umieszczone estetyczne zdjęcia, dobrze przedstawiające dany dom. Od ich jakości w dużej mierze zależy to, czy potencjalny klient umówi się na prezentację.

Podobne zalety ma również korzystanie z pomocy specjalistów w przypadku lokali na sprzedaż. Nasze biuro zajmie się obsługą wszelkich transakcji, odciążając zarówno nabywców, jak i właścicieli nieruchomości. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu działamy sprawnie niezależnie od okoliczności.

Szeroki wybór domów na sprzedaż

W naszej ofercie znaleźć można liczne domy na sprzedaż. To obiekty, które różnią się od siebie powierzchnią, rozkładem pomieszczeń, liczbą pięter, wielkością ogrodu, obecnością garażu, piwnicy i strychu, a także lokalizacją. Oferujemy wiele opcji, dzięki czemu klient może dopasować odpowiednią do swoich potrzeb. Na początku współpracy pytamy potencjalnego nabywcę, jakie domy go interesują. Na tej podstawie wybieramy konkretne domy z naszej oferty, a gdy klient wyrazi zainteresowanie – realizujemy prezentację. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne zarówno dla nabywcy, jak i właściciela nieruchomości. Pozwala bowiem na zaoszczędzenie znacznej ilości czasu. Właściciel nie musi oprowadzać klientów po budynku i odpowiadać na ich pytania, a nabywca jest zwolniony z konieczności samodzielnego szukania interesujących ofert w internecie, co często pochłania wiele godzin.

Zajmujemy się domami na sprzedaż w Bydgoszczy i okolicach. Przed podjęciem współpracy oglądamy nieruchomość i wyceniamy ją. Zbieramy również najważniejsze informacje, które możemy następnie przedstawić zainteresowanym osobom.

Zapraszamy do współpracy!

Lista ofert

Dom na sprzedaż

Białe Błota

4 Pokoje 190 m2 4 631,58 zł/m2

Dom na sprzedaż

Nowa Wieś Wielka, Kobylarnia

4 Pokoje 200 m2 3 650,00 zł/m2

Dom na sprzedaż

Bydgoszcz, Piaski

4 Pokoje 320 m2 2 028,12 zł/m2

Dom na sprzedaż

Bydgoszcz, Glinki

7 Pokoje 270 m2 4 259,26 zł/m2

Dom na sprzedaż

Sicienko, Kruszyn

4 Pokoje 151 m2 2 776,86 zł/m2

Dom na sprzedaż

Sicienko, Kruszyn

4 Pokoje 126 m2 3 163,65 zł/m2