Lokale do wynajęcia – Bydgoszcz

W naszej ofercie znaleźć można liczne lokale do wynajęcia. Bydgoszcz to całkiem duże miasto, w którym istnieje znaczne zapotrzebowanie na miejsca, w których można wykonywać działalność gospodarczą. Wiele osób nie decyduje się na zakup takich lokali. W ich przypadku znacznie korzystniejszym rozwiązaniem jest wynajem, który generuje niższe koszty i pozwala na szybką zmianę lokalizacji, gdy okaże się, że dane miejsce nie spełnia oczekiwań przedsiębiorcy.

Zajmujemy się obsługą lokali do wynajęcia. W takich nieruchomościach w późniejszym czasie powstają różnego rodzaju salony kosmetyczne i fryzjerskie, sklepy, restauracje, biura rachunkowe i księgowe, punkty telekomów itd. Dysponujemy szeroką ofertą, dzięki czemu możemy łatwo dobrać odpowiednie rozwiązanie do potrzeb danego klienta. Skupiamy się zarówno na preferencjach dotyczących metrażu, jak i tych związanych z rodzajem prowadzonej działalności. Nasi specjaliści wiedzą, że w przypadku niektórych biznesów konieczne jest zadbanie o to, by w budynku znalazła się wydajna wentylacja i klimatyzacja, a innych – dodatkowe pomieszczenia.

W naszej ofercie znaleźć można lokale, które różnią się:

  • metrażem – oferujemy nieruchomości sprawdzające się doskonale jako siedziba firm, jak i niewielkie punkty usługowe mierzące zaledwie kilkanaście metrów kwadratowych,
  • lokalizacją – większość lokali na wynajem z naszej oferty znajduje się w Bydgoszczy. Często są to nieruchomości leżące w wysokich budynkach biurowych, ale oferujemy również lokale umieszczane na parterach bloków mieszkalnych,
  • układem – oferujemy lokale na wynajem składające się z jednego pomieszczenia oraz te zdecydowanie większe, które pozwalają na stworzenie wygodnej przestrzeni dla każdego pracownika,
  • piętrem – obsługujemy lokale położone na parterze lub wyższych piętrach,
  • stopniem wyposażenia – większość lokali na wynajem to puste przestrzenie, które można dostosować do rodzaju działalności prowadzonej przez daną firmę. Zdarzają się jednak nieruchomości częściowo wyposażone. Znajdują się w nich np. biurka i meble pozwalające na przechowywanie dokumentów.

Lokale na sprzedaż

Oferujemy również lokale na sprzedaż. Bydgoszcz to miasto, w którym znajduje się najwięcej nieruchomości z naszej oferty. Kupno własnego lokalu usługowego jest doskonałym wyborem w sytuacji, gdy przedsiębiorca:

  • nie planuje zmieniać lokalizacji swojej działalności przez co najmniej kilka kolejnych lat,
  • chce ograniczyć comiesięczne koszty i zainwestować część kapitału w nieruchomość, która nie traci na wartości,
  • chce samodzielnie dostosować nieruchomość do własnych potrzeb, montując nowe instalacje czy zmieniając układ pomieszczeń,
  • ceni sobie niezależność i chce samodzielnie zarządzać swoim lokalem.

Oferujemy lokale na sprzedaż o różnym metrażu. Po zapoznaniu się z potrzebami potencjalnego nabywcy proponujemy odpowiednie opcje. Nasza pomoc jest niezwykle korzystna również dla właścicieli nieruchomości. Dzięki nam nie muszą oni samodzielnie realizować prezentacji obiektu i odpowiadać na pytania zainteresowanych osób. To my zajmujemy się tymi obowiązkami, dbając o profesjonalizm podczas oprowadzania o obiekcie.

Dlaczego warto postawić na pomoc specjalistów przy sprzedaży i wynajmie lokali?

Pomoc specjalistów związana z wynajmem i sprzedażą lokali usługowych ma wiele zalet. Dysponujemy własną stroną internetową i dostępem do portali, na których aktywnie reklamujemy dostępne nieruchomości. Dbamy o odpowiednią jakość zdjęć, które przyciągną uwagę potencjalnych nabywców. Realizujemy też prezentacje, oprowadzając klientów po budynku i odpowiadając na wszystkie pytania. Nasza pomoc jest ogromną oszczędnością czasu i pieniędzy dla obu stron. Jesteśmy obecni na każdym etapie współpracy, odciążając nabywcę/najemcę i właściciela z konieczności przygotowywania wielu dokumentów. W ten sam sposób przebiega również sprzedaż i wynajem mieszkań w Bydgoszczy. Wspieramy obie strony aż do końca – do momentu podpisania umowy najmu lub aktu notarialnego.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane wynajmem, sprzedażą lub zakupem lokalu dla swojej działalności gospodarczej. W razie pytań służymy pomocą.


Lista ofert

Lokal na wynajem

Bydgoszcz, Centrum

24 m2 35,00 zł/m2

Lokal na wynajem

Bydgoszcz, Centrum

14 m2 35,00 zł/m2

Lokal na wynajem

Bydgoszcz, Centrum

30 m2 36,67 zł/m2

Lokal na wynajem

Bydgoszcz, Fordon

68 m2 29,41 zł/m2

Lokal na wynajem

Bydgoszcz, Fordon

4 Pokoje 120 m2 23,33 zł/m2

Lokal na wynajem

Bydgoszcz, Centrum

14 m2 20,01 zł/m2

Lokal na wynajem

Bydgoszcz, Centrum

28 m2 10,00 zł/m2

Lokal na wynajem

Bydgoszcz, Centrum

200 m2 42,00 zł/m2

Lokal na wynajem

Bydgoszcz, Centrum

100 m2 42,00 zł/m2