Sprzedaż i wynajem mieszkań – Bydgoszcz

Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem mieszkań. Bydgoszcz to jedno z miast, w których działamy. Pomagamy właścicielom nieruchomości znaleźć kupców lub najemców. Wyręczamy ich w wielu formalnościach, co przekłada się bezpośrednio na oszczędność czasu. Przeprowadzamy prezentacje mieszkań, oprowadzając potencjalnych zainteresowanych po wszystkich pomieszczeniach i odpowiadając na najważniejsze pytania. Wystarczy pozostawić nam klucz i wskazać godziny oraz dni, w trakcie których możemy zrealizować takie spotkanie. Dzięki temu właściciel nieruchomości nie musi osobiście odwiedzać lokalu za każdym razem, gdy pojawi się osoba zainteresowana jego kupnem lub wynajmem.

Mieszkania – agencja nieruchomości

Jeśli chodzi o mieszkania, agencja nieruchomości Temida ma w swojej ofercie nieruchomości o różnym metrażu, rozkładzie pomieszczeń czy położeniu. To zarówno niewielkie kawalerki, jak i lokale sprawdzające się w przypadku rodzin z dziećmi. Oferujemy mieszkania z balkonem, tarasem czy położone na parterze z ogrodem. Nasze propozycje regularnie się zmieniają – na bieżąco przyjmujemy nowe oferty, dlatego warto śledzić naszą stronę.

Pomoc agenta nieruchomości jest korzystna zarówno dla właścicieli, jak i potencjalnych najemców czy kupców. Wspieramy obie strony, odpowiadając na ewentualne pytania i przygotowując dokumenty. Dzięki nam transakcje przebiegają zdecydowanie szybciej. Dysponujemy też własną stroną internetową, na której prezentujemy ogłoszenia, zwiększając szansę na wynajem czy zakup. Dbamy również o odpowiednie promowanie oferty online.

Wynajem mieszkań w Bydgoszczy

Oferujemy przede wszystkim wynajem mieszkań. Bydgoszcz to miasto, w którym znajduje się najwięcej obsługiwanych nieruchomości. Zajmujemy się również lokalami leżącymi w pobliskich miejscowościach. Przeprowadzamy prezentacje takich lokali i przygotowujemy umowę oraz spis przedmiotów znajdujących się w lokalu. Możemy również pomóc znaleźć odpowiednie ubezpieczenie OC najemcy i doradzić, jak prawidłowo sfinalizować wynajem. Wspieramy wynajmujących i najemców na każdym etapie, na bieżąco odpowiadając na wszelkie pytania.

Jeśli chodzi o mieszkania na wynajem, Bydgoszcz to miasto, w którym znaleźć można nieruchomości o zupełnie różnym metrażu, a więc także cenie. W naszej ofercie pojawiają się propozycje dla studentów oraz zdecydowanie większe lokale idealne dla rodzin z dziećmi. Nasi specjaliści pomogą wybrać odpowiednie mieszkanie, skupiając się na potrzebach danej osoby. Wystarczy skontaktować się z nami i określić, jakiego lokalu szukasz.

Mieszkania na sprzedaż

Zajmujemy się nie tylko wynajmem – oferujemy też mieszkania na sprzedaż. Bydgoszcz jest stosunkowo dużym miastem, dlatego na jej terenie pojawia się wiele nieruchomości dostępnych dla nowych nabywców. To przede wszystkim mieszkania z drugiej ręki, które są już wyposażone, a niekiedy potrzebują remontu. Zajmujemy się prezentacjami takich lokali, odciążając z tego obowiązku ich właścicieli. Nasza pomoc jest również wygodą dla potencjalnych nabywców. Mogą mieć oni pewność, że mieszkanie zostało dokładnie sprawdzone, zanim trafiło na rynek. Nasi specjaliści są obecni na każdym etapie, aż po sfinalizowanie transakcji. Oferujemy również sprzedaż domów w Bydgoszczy.

Dokładnie sprawdzamy mieszkania na sprzedaż, zanim zaczniemy pokazywać je potencjalnym nabywcom. Upewniamy się co do dostarczonych dokumentów i stanu prawnego nieruchomości. Analizujemy również jej stan i doradzamy co do ceny. Możemy wskazać kwestie, o które warto zadbać, by podnieść wartość swojego mieszkania lub zwiększyć szansę na jego sprzedaż.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Bydgoszczy i okolicznych miejscowości.

Lista ofert

Nowa oferta

Mieszkanie na sprzedaż

Bydgoszcz, Fordon

3 Pokoje 64 m2 6 840,70 zł/m2
Nowa oferta
Nowa oferta

Mieszkanie na sprzedaż

Bydgoszcz, Kapuściska

3 Pokoje 47 m2 8 085,11 zł/m2
Nowa oferta
Nowa oferta

Mieszkanie na sprzedaż

Bydgoszcz, Kapuściska

2 Pokoje 48 m2 6 277,56 zł/m2
Nowa oferta
Nowa oferta

Mieszkanie na sprzedaż

Bydgoszcz, Okole

1 Pokoje 29 m2 8 736,84 zł/m2
Nowa oferta
Nowa oferta

Mieszkanie na sprzedaż

Bydgoszcz, Błonie

3 Pokoje 47 m2 7 414,89 zł/m2
Nowa oferta

Mieszkanie na sprzedaż

Bydgoszcz, Wyżyny

2 Pokoje 35 m2 8 821,86 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

Bydgoszcz, Glinki

3 Pokoje 53 m2 7 150,94 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

Bydgoszcz, Fordon

3 Pokoje 56 m2 7 127,49 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

Bydgoszcz, Fordon

2 Pokoje 43 m2 8 447,06 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

Bydgoszcz, Kapuściska

2 Pokoje 35 m2 8 508,82 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

Bydgoszcz, Centrum

1 Pokoje 25 m2 7 066,93 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

Bydgoszcz, Centrum

1 Pokoje 37 m2 6 568,36 zł/m2